W trakcie tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego Boeing zaprezentuje produkty i usługi mogące wesprzeć plany modernizacji polskich Sił Zbrojnych, m.in. system bezzałogowych samolotów ScanEagle, jak również helikoptery AH-64 Apache oraz CH-47 Chinook. Wystawa będzie miała miejsce od 2 do 5 września w Kielcach.

boeing

„Z chęcią porozmawiamy z naszymi klientami o tym, jak możemy sprostać ich obecnym i przyszłym wymaganiom związanym z bezpieczeństwem i obronnością, uwzględniając możliwość poszerzenia naszej współpracy z polskim przemysłem”, powiedział Joe McAndrew, wiceprezes do spraw rozwoju Boeing Defense, Space & Security na terenie Europy, Izraela i Azji Środkowej.

„Boeing dostrzega i ceni zdolności Polski w zakresie inżynierii, produkcji i technologii. Cieszy nas możliwość współpracy z  polskim przemysłem zbrojeniowym w celu stworzenia zaawansowanych technologii i produktów”, mówi Henryka Bochniarz, prezes Boeing Central and Eastern Europe.

Henryka Bochniarz i Joe McAndrew będą obecni w trakcie MSPO wraz z innymi przedstawicielami Boeinga i spotkają się z obecnymi oraz potencjalnymi klientami i partnerami, jak również z przedstawicielami mediów przy stoisku firmy w Hali F8.

Boeing Defense, Space & Security, jednostka organizacyjna The Boeing Company, to jedna z największych na świecie firm z branży obronności, bezpieczeństwa i technologii kosmicznych, specjalizująca się w innowacyjnych i wydajnych rozwiązaniach dla klientów. Jest również największym i najbardziej wszechstronnym producentem wojskowych statków powietrznych na świecie. Boeing Defense, Space & Security, której siedziba mieści się w  St. Louis, to firma o wartości 33 miliardów dolarów, zatrudniająca 59.000 pracowników na całym świecie.

 

Źródło : www.hkstrategies.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *