Kolejne topowe biuro podróży zaprasza na wakacje z wylotem z Lotniska Warszawa/Modlin.

Ecco Holiday oferuje swoim klientom wycieczki z Modlina już na 9 kierunkach: Majorka, Costa Brava (Barcelona), Costa Blanca (Alicante), Chania (Kreta), Lizbona, Sycylia, Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa. Bezpośrednie rejsy odbywać się będą na pokładach samolotów Ryanair.

EH_majorka_fb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego lata oferta naszego lotniska  rozwija się ekspresowo. Większa częstotliwość połączeń na wielu trasach (33 kierunki w sezonie letnim), nowe kierunki, dodatkowe udogodnienia, a teraz również zorganizowane wakacje rodzinne w najpopularniejszych kurortach wypoczynkowych Europy. Już dwa duże  biura podróży Ecco Holiday i EXIM Tours oferują kompleksowe wycieczki z Modlina dla całych rodzin, z przelotem, hotelami, ubezpieczeniem i dodatkowymi opcjami, jak wynajem auta czy dodatkowy duży bagaż  –  mówi Piotr Okienczyc, Prezes lotniska.

Z Modlina można polecieć na zorganizowane wakacje łącznie do 11 kurortów. Cieszymy się, że oprócz przewozów pasażerskich rozwija się również ruch wyjazdów wakacyjnych.  Mamy nadzieję, że duża popularność oferty biur podróży zachęci wkrótce kolejnych touroperatorów i przewoźników do współpracy z naszym portem. – dodaje Marcin Danił, Wiceprezes portu.

Wakacje z Ecco Holiday z Lotniska Warszawa/Modlin zaczynają się już od 999 zł za osobę. Oferta dostępna jest w stacjonarnej sieci sprzedaży Ecco Holiday oraz pod linkiem http://bit.ly/1R78m66

Oferta zorganizowanych wakacji z Modlina (EXIM Tours + Ecco Holiday):

Majorka, Costa Brava (Barcelona), Costa Blanca (Alicante), Costa del Sol (Malaga), Chania (Kreta), Lizbona, Sycylia, Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa, Chalkidiki (Saloniki) w Grecji.

 

Ecco Holiday działa na rynku już od 2002 roku, odnosząc sukcesy w organizowaniu Polakom wymarzonych wakacji. W roku 2012 biuro w sposób zdecydowany przebudowało model operacyjny, równoważąc produkt czarterowy z imprezami tworzonymi w zindywidualizowany sposób, z wykorzystaniem przelotów renomowanymi liniami rejsowymi i tanimi liniami. W tym samym czasie firma włączyła do swoich struktur 2 inne spółki: Ecco Travel, specjalizujące się w organizacji wyjazdów egzotycznych oraz specjalizujące się w turystyce biznesowej obecne Ecco Business.

Źródło,zdjęcie: Lotnisko Warszawa/Modlin