Z myślą o pasażerach podróżujących do i z USA, LOT przygotował wyjątkową ofertę – od dziś przez kolejnych 9 dni, bilety w klasie Premium Economy na pokładzie Dreamlinerów LOT-u dostępne będą w promocyjnych cenach. To najlepsza oferta, by cieszyć się dodatkowym komfortem w trakcie podróży – włącznie z priorytetową odprawą, dużo większym fotelem czy urozmaiconym menu. 

787 ZA005 First Flight Air to Air
787 ZA005 First Flight Air to Air

Nie ma wygodniejszego sposobu na podróż niż lot na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner – ten najbardziej zaawansowany technologicznie samolot świata pozwala osiągnąć najwyższy standard podniebnych podróży.

Klasa Premium została stworzona z myślą o osobach ceniących wysokiej jakości produkt za niewygórowaną cenę. Jeszcze przed rozpoczęciem podróży, LOT zapewnia pasażerom priorytetową odprawę na lotnisku oraz indywidualną opiekę personelu pokładowego w trakcie rejsu. Na pokładzie Dreamlinera LOT-u pasażerowie tej klasy mają do dyspozycji 21 foteli, gwarantujących dodatkową przestrzeń i dużo większą prywatność, co pozwala zarówno wygodnie odpocząć, jak i pracować w skupieniu. Wygodne fotele są wyposażone w szerokie zagłówki, oraz miękkie podparcia dla łokci i ud, a dzięki temu pasażer może w pełni zrelaksować się w podróży. Oferta klasy Premium oznacza również specjalnie dedykowaną kuchnię i szeroki wybór napojów i smacznych przekąsek.

„Dzięki naszej promocji wystarczy dopłacić niewiele, by cieszyć się dużo większym komfortem. Klasa LOT Premium Economy bardziej przypomina klasę biznes niż ekonomiczną. Fotele rozkładają się zdecydowanie bardziej i zapewniają o wiele więcej prywatnej przestrzeni. Na pokładzie serowane są też kilkudaniowe posiłki oraz szeroka gama alkoholi. Dzięki priorytetowej odprawie i wejściu na pokład, pasażerowie LOT Premium Economy mogą zaoszczędzić dużo więcej czasu na lotnisku. Powtarzamy to wszystkim pasażerom, którzy z nami podróżują – warto spróbować” – mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Wszystkie rejsy dalekiego dystansu LOT-u do Nowego Jorku i Chicago wykonywane są przez najnowocześniejsze samoloty świata – Boeingi 787 Dreamliner. Dzięki zaawansowanej technologii pozwalającej między innymi na obniżenie ciśnienia w kabinie i zmianę poziomu wilgotności powietrza, po podróży na pokładzie Dreamlinera, pasażerowie są dużo bardziej wypoczęci i zrelaksowani. Oprócz klasy Premium Economy, pasażerowie podróżujący Dreamlinerami LOT-u na rejsach transatlantyckich mają do dyspozycji również dwie pozostałe klasy podróży: LOT Economy i LOT Business Class.

Połączenia LOT-u między Warszawą a USA wykonywane przez Boeingi 787-Dreamliner stale zyskują na popularności. W nadchodzącym sezonie zimowym, LOT zdecydował się zwiększyć częstotliwość połączeń do Nowego Jorku i Chicago, umożliwiając tym samym swoim pasażerom elastyczność planowania całorocznych podróży.

Dzięki promocji LOT-u dedykowanej klasie Premium, pasażerowie podróżujący między innymi z Wrocławia, Poznania lub Rzeszowa do USA i z powrotem, mogą kupić bilety w cenach rozpoczynających się już od 3399 zł. Promocja dostępna będzie przez kolejne 9 dni i obejmuje podróż w okresie od 13 września do 15 grudnia 2016 i od 15 stycznia do 31 marca 2017.

Bilety na połączenia LOT-u są dostępne w sprzedaży na lot.com, za pośrednictwem LOT Contact Centre i u wybranych agentów.

Źródło, zdjęcie : Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.