Jak co roku o tej porze trwają poszukiwania wyjątkowych gwiazdkowych prezentów. Od wczoraj linie KLM mają nietypową propozycję – oryginalny sweter, specjalnie na Święta, który może być zabawną niespodzianką gwiazdkową dla fanów podróży.

Wykonany z akrylowej dzianiny sweter, w typowych kolorach KLM – niebieskim, granatowym i białym zdobią świąteczne symbole, samoloty KLM i popularne z piosenek hasło „Flying Home For Christmas”. Uniwersalna damsko-męska wersja swetra jest dostępna w różnych rozmiarach i kosztuje 29,95 Euro lub 11 979 Mil Flying Blue. Swetry z limitowanej kolekcji można nabyć w sklepie internetowym KLM – shop.klm.com już teraz.

Poza swetrami sklep ma w ofercie tysiące produktów – od akcesoriów podróżnych, przez elektronikę, zabawki i kosmetyki, po oryginalne lotnicze gadżety, których nie można kupić nigdzie indziej. Sklep oferuje wysyłkę na wskazany adres (do Polski paczka dociera w 4-6 dni, a dostawa kosztuje niecałe 18 Euro) lub darmową dostawę zakupów na pokład samolotu, którym planujemy lecieć. Wystarczy złożyć zamówienie od 1 roku do 25 godzin przed naszym lotem startującym z Amsterdamu.

Pomysł na „świąteczny sweter” pojawił się wraz z rosnącą modą na tego typy „nastrojowe” ubrania o tej porze roku. Dla KLM jest to też okazja, aby w oryginalny i sympatyczny sposób, kolejny raz zaistnieć w świadomości swoich fanów i wprowadzić ich w gwiazdkowy nastrój, gdziekolwiek lecą w te Święta.

KLM zaprasza po świąteczne zakupy na shop.klm.com

Źródło, zdjęcie: no.name.pr.agency