Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj, że w odpowiedzi na oczekiwania klientów, loty na trasie Poznań-Dortmund rozpoczną się dwa miesiące wcześniej niż pierwotnie planowano. Nowe połączenie zostanie uruchomione 25 marca. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu. Bilety są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com. Ceny zaczynają się od 39 PLN*.

Foto: Robert Śliwiński

Pierwszy lot Wizz Air z Poznania odbył się w 2005 roku. Od tego czasu ponad 4 mln pasażerów skorzystało z niskokosztowej oferty WIZZ w poznańskiej siatce połączeń. Linia ma dwa samoloty w bazie w Poznaniu i zatrudnia 70-osobową załogę, która zapewnia doskonałą obsługę podczas każdego lotu WIZZ. W 2018 roku w ofercie Wizz Air na loty z oraz do Poznania jest 680 000 miejsc w sprzedaży, co stanowi wzrost o 20% w porównaniu z poprzednim rokiem.

Wraz z nową ofertą do Dortmundu, Wizz Air obecnie łączy Poznań z 12 miastami w dziewięciu krajach.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z POZNANIA:

Kierunek

Częstotliwość

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Dortmund

wtorek, czwartek, sobota**, niedziela

25 marca

39 PLN

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Cieszymy się, że możemy przekazać dziś tak wspaniałe wiadomości naszym klientom w Poznaniu. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, uruchamiamy nasze długo oczekiwane połączenie z Dortmundem wcześniej niż planowano, bo już pod koniec marca. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, dostarczając wygodną i niskokosztową możliwość podróży dla osób podróżujących zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

*bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi wraz z jedną sztuką bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 55x40x23 cm

**od 16 czerwca

Źródło: apriori-communications.com