Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, obniża ceny biletów o 20% na wszystkie zarezerwowane dzisiaj loty.

wizzair.com

Promocja jest przygotowana z myślą o wszystkich tych, którzy chcą uciec od niskich temperatur i mroźnej zimy, spragnionych słońca i ciepła. To doskonały moment, aby zarezerwować podróż do jednego z wielu słonecznych miejsc w siatce połączeń Wizz Air, skorzystać z niskich cen zaczynających się od 39PLN** i odwiedzić na przykład Ateny w Grecji, Larnakę na Cyprze czy Bari we Włoszech.  

Osobom chcącym skorzystać z dzisiejszych promocyjnych cen, ale nieznającym jeszcze szczegółów wyjazdu, Wizz Air oferuje usługę „Elastyczny Towarzysz Podróży”. Za niewielką opłatą, klienci mogą zarezerwować bilet bez konieczności podawania danych współpasażerów aż do momentu odprawy.

 

*20% zniżka dotyczy cen zawierających podatki i opłaty obowiązkowe ale bez opłaty administracyjnej. Promocja obowiązuje 1 marca od 0:00 do 23:59 CET. Ograniczony jest termin podróży: powinna się zakończyć do 31 maja 2018 roku. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub przez aplikację mobilną WIZZ

**bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi

Źródło: apriori-communications.com