Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dziś niesamowitą promocję z 20% rabatem* na wszystkie loty do i z Izraela. Ta jednodniowa wyprzedaż oznacza jeszcze większe oszczędności dla podróżujących między Europą Środkową i Wschodnią, a Izraelem tej jesieni. Taryfy promocyjne dostępne dziś do północy na wizzair.com.

Izrael jest przepięknym krajem, z idealnymi możliwościami odkrywania nowych miejsc! Z Polski Wizz Air oferuje połączenia do Tel Awiwu i Ejlatu.

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, licznymi galeriami sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.

Ejlat natomiast, to miasto portowe w południowej części Izraela i popularny kurort na północnym krańcu Morza Czerwonego idealny na wypoczynek dla poszukujących słońca zimą. Miasto jest licznie odwiedzane przez turystów przez cały rok.

Warto także wspomnieć o wyśmienitej kuchni z takimi specjałami jak falafel, baba ganoush czy shakshouka.

Wizz Air oferuje obecnie w sumie 162 trasy do 30 krajów z ośmiu lotnisk w Polsce zapewniając przystępne ceny dla osób podróżujących w różnych celach.

Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: “Z ogromną radością Wizz Air obniża dziś ceny biletów o 20%* na wszystkie loty do i z Izraela. Mamy nadzieję, że nasi polscy klienci skorzystają z okazji, aby zarezerwować lot do Tel Awiwu bądź Ejlatu (Ovda). Mamy również nadzieję, iż wielu izraelskich turystów odwiedzi Polskę w nadchodzących tygodniach. Teraz, gdy opłaty są jeszcze niższe nie ma nic lepszego jak tylko podróżować na pokładach nowoczesnych samolotów w naszej flocie.

*Zniżka 20% dotyczy ceny biletów, w tym podatków i opłat obowiązkowych, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Promocja obowiązuje 31 października 2018 r. od godziny 00:00 do 23:59 (czas środkowoeuropejski). Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Okres podróży jest ograniczony – wszystkie wyjazdy muszą zakończyć się do 16 grudnia 2018. Zniżka obowiązuje tylko w nowych rezerwacjach na wszystkich trasach z i na Izraela.

Źródło: apriori-communications.com