Polskie Linie Lotnicze LOT startują z jesienną promocyjną sprzedażą biletów. Promocja obejmie wszystkie połączenia do i z Polski oraz wybrane destynacje do i z Budapesztu. Akcja potrwa od 2 października do północy 15 października br.

Foto: Biuro Prasowe/LOT Business Class

Przez kolejne 13 dni bilety na podróż tam i z powrotem na wielu kierunkach europejskich dostępne będą już od 199 zł, zaś na atrakcyjnych kierunkach do Azji ceny będą zaczynać się już od 1 669 zł. Co ważne, promocyjna oferta dotyczyć będzie nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Gdańsk, Rzeszów, Lublin czy Zielona Góra.

– Kampania promocyjna na bilety lotnicze w PLL LOT to dla nas bardzo gorący okres sprzedażowy, cieszący się dużą popularnością wśród Klientów. W tym czasie mają oni możliwość zakupienia biletów na różnorodne kierunki w bardzo atrakcyjnych cenach. To pozwala nie tylko na znaczące oszczędności dla tych, którzy poszukują okazji cenowych na planowane podróże, ale również ułatwiają podjęcie spontanicznej decyzji o wylocie do ciekawej destynacji. Konkurencyjne ceny to również zachęta do podróżowania w większej grupie.
W ten sposób zachęcamy naszych obecnych i przyszłych Pasażerów do skorzystania z coraz bogatszej siatki połączeń PLL LOT – mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych Polskich Linii Lotniczych LOT.

Warto podróżować z polskim przewoźnikiem PLL LOT nie tylko w okresie promocji, ale zawsze, miedzy innymi z uwagi na wiele usług dodatkowych oferowanych w cenie biletu.

LOT intensywnie się rozwija – dzięki stale poszerzanej ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż do ponad 111 miejsc na świecie, w tym do nowych niezwykłych kierunków podróży, takich jak Delhi, Pekinu-Daxing czy Kolombo na Sri Lance. A nowoczesny hub na Lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia najkrótszy czas przesiadki – nawet krócej niż godzinę.

– W aktualnej promocji, w sposób szczególny koncentrujemy się nie tylko na połączeniach do i z Polski, ale również na połączeniach do i z Budapesztu. Nasz węgierski hub chcemy intensywnie rozwijać. Już teraz PLL LOT realizuje bezpośrednie połączenia z Budapesztu do np. Nowego Jorku, Seulu, London City a uruchomienie kolejnych planowane jest na początek roku 2020. Jesteśmy przekonani, że sezonowe promocje sprzedażowe będą jeszcze mocniej wpływały na budowanie atrakcyjności naszego partnerskiego portu lotniczego, który razem z portem w Warszawie wpisuje się w koncepcje „dual-hub strategy” – dodaje Michał Fijoł

Bilety objęte promocją dotyczą podróży w okresie od 15 listopada 2019 r. do 31 marca 2020 r.

Liczba biletów objętych promocją jest ograniczona. Promocje dotyczą podróży rozpoczynających się ze wszystkich miast w Polsce, jak również połączeń transferowych z wybranych miast za granicą, z krótką i wygodną przesiadką na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Źródło: Biuro Prasowe PLL LOT