Wizz Air, najbardziej zielona linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej zdobył tytuł Najlepszej Niskokosztowej Linii Lotniczej w Europie na 2020 rok w corocznym, uznanym w branży rankingu  AirlineRatings, jedynego portalu na świecie zajmującego się bezpieczeństwem i oceną lotów. Wizz Air otrzymuje już drugi raz z rzędu to prestiżowe wyróżnienie.

Nagrody ‘Linia roku’ wręczane są najlepszym podmiotom w branży lotniczej.  Ocena uwzględnia innowacyjność, siatkę połączeń i bezpieczeństwo. Wszystkie nagrody są przyznawane według ścisłych kryteriów opracowanych przez doświadczonych redaktorów AirlineRatings.

Stephen Jones, vice prezes w Wizz Air powiedział: – Z radością przyjęliśmy wiadomość o otrzymaniu prestiżowej nagrody AirlineRatings. To kolejny dowód na zaangażowanie Wizz Air w rozwój działalności w zakresie obsługi klienta oferując możliwie najniższe ceny usług i rozbudowując siatkę przystępnych możliwości podróżowania. Zamierzamy nadal odkrywać nowe horyzonty pozostając odpowiedzialną firmą z niezmiennym modelem ULCC i perspektywą rozwoju floty do 300 ultrawydajnych i nowoczesnych samolotów. Nasza załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład.

Źródło: A PRiori Communications