Wizz Air, najbardziej zielona linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej ogłasza do 30%* zniżki na wybrane loty zarezerwowane dzisiaj z nieograniczonym okresem podróży.

Wizz Air zachęca pasażerów do skorzystania z tej wyjątkowej promocji i odwiedzenia miejsc z siatki połączeń WIZZ. Niezależnie od tego, czy chcesz zarezerwować świąteczny wypad w ostatniej chwili, wycieczkę do jednego z miast w Nowy Rok aby przełamać styczniowego bluesa, czy też zaplanować wakacje z wyprzedzeniem dziś jest ku temu wspaniała okazja. Osoby, które dokonają rezerwacji dzisiaj, wezmą automatycznie udział w loterii i będą mieć szansę wygrania vouchera WIZZ o wartości 1 500 euro.

Bez względu na wybrany kierunek podróży, przypominamy, że 30% zniżki obowiązuje tylko dzisiaj, więc nasi klienci w Polsce mają czas do północy, żeby złapać okazję i podarować sobie lub ukochanej osobie niezapomnianą podróż. Siatka połączeń Wizz Air stale się rozrasta i obecnie można wybrać jedną ze 185 tras dostępnych z Polski i ponad 700 innych tras dostępnych w całej siatce połączeń WIZZ.  

-koniec-

* Zniżka w wysokości do 30% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka w wysokości do 30% obowiązuje na wybranych lotach. Promocja obowiązuje 29 listopada od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego (Czarny Piątek). Okres podróży jest nieograniczony. Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych. Każda osoba powyżej 18 roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i dostęp do Internetu, która zakupiła bilet lotniczy WIZZ w Czarny Piątek (29 listopada), weźmie udział w loterii bez podejmowania żadnych dodatkowych działań, chyba że poinformujesz nas, że nie chcesz wziąć udziału w loterii. Więcej przeczytaj tu: Warunki i postanowienia loterii Wizz Air Black Friday ** cena biletu w jedną stronę, włącznie z opłatą administracyjną. Zawiera jeden bagaż podręczny (max: 40x30x20cm). Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Liczba miejsc w promocyjnej cenie jest ograniczona.

Źródło: A PRiori Communications