Wizz Tours ogłasził uruchomienie miesięcznej promocji organizowanej we współpracy z platformą Groupon, globalnym liderem oferującym ogromny wybór najlepszych okazji z całego świata. Promocja umożliwia użytkownikom skorzystanie z wyjątkowo bogatej oferty podróży Wizz Tours i oszczędność nawet do 221 złotych*.

wizz_tours_logo_2015ok4

W promocji Wizz Tours na portalu Groupon jest dostępnych 1500 kodów promocyjnych. Klienci mogą wybierać spośród 3 opcji. W puli znajduje się 100 kodów w cenie 19 złotych uprawniających do zniżki w wysokości 100 złotych, 400 kodów w cenie 49 złotych dających zniżkę w wysokości 190 złotych oraz 1000 kodów w cenie 79 złotych upoważniających do zniżki w wysokości 300 złotych. Vouchery obowiązują na wszystkie pakiety w ofercie Wizz Tours dostępne na stronie www.wizztours.com. Klienci otrzymują zniżkę w zależności od wartości wykupionego vouchera.

 

Rezerwacji należy dokonywać online na stronie www.wizztours.com wprowadzając kod kuponu w odpowiednim miejscu przed rozpoczęciem wyszukiwania ofert. Promocja trwa do końca 31 stycznia 2017 roku. Jeden voucher umożliwia dokonanie jednej rezerwacji bez wymaganej kwoty minimalnej. Podczas jednorazowej rezerwacji Wizz Tours pozwala na dokonanie rezerwacji dla maksymalnie dziewięciu pasażerów lub czterech pokoi. Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji.

“Przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych klientów w Polsce. Z wielką radością wprowadzamy specjalną promocję, którą zorganizowaliśmy we współpracy z platformą Groupon. Obserwujemy duże zainteresowanie pakietami wakacyjnymi na polskim rynku. Polacy coraz częściej poszukują możliwości zorganizowania i spędzenia wakacji za pośrednictwem sprawdzonego i wiarygodnego biura podróży. Nasza atrakcyjna oferta pozwala zaoszczędzić nawet do 221 złotych. Zachęcamy do skorzystania z szerokiego wyboru możliwości. Jestem pewny, że to świetny pomysł na świąteczny prezent.” mówi Istvan Csanalosi, Dyrektor Zarządzający Wizz Tours.

Pakiety wakacyjne Wizz Tours obejmujące przelot + hotel to wyjątkowa propozycja oparta na czterech podstawowych zasadach:

  • Elastyczność w wyborze spośród ponad 15 popularnych nadmorskich kierunków w Europie z ponad 5000 opcjami zakwaterowania (apartamenty, hotele, hostele)
  • Ubezpieczenie podróży dla każdego klienta Wizz Tours
  • Niskie ceny, duże oszczędności
  • Usługi świadczone przez Wizz Tours, zarejestrowane polskie biuro podróży

* szczegółowe informacje są zawarte w Warunkach Ogólnych dostępnych na wizztours.com

Źródło: apriori-communications.com