Promocja LOT-u na podróż do Singapuru – bilety dostępne od 2199 pln

LOT uruchomił promocję na nowe połączenia do Singapuru! Do 30 listopada bilety na podróż tam i z powrotem we wszystkich klasach rezerwacyjnych dostępne są w okazyjnych cenach! Promocja obejmuje ofertę połączeń z Warszawy jak również wielu innych miast w Polsce.

Promocja LOT-u umożliwia pasażerom z Polski krótką i wygodną podróż do najnowszego połączenia LOT-u do Singapuru w niezwykle przystępnych cenach. Od 15 maja do 21 października 2018, do najważniejszego ośrodka w Azji Południowo wschodniej będzie można polecieć już od 2199 PLN w klasie ekonomicznej i od 4999 PLN w ekonomicznej premium!

Pondato, atrakcyjna oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Wrocław, Gdańśk czy Kraków.

Warto podróżować z LOT-em nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową. LOT oferuje pasażerom bogaty wybór połączeń do blisko 80 destynacji na świecie, a konkurencyjny hub na lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia najkrótszy czas przesiadki- nawet w niespełna godzinę!

Oferta LOT-u to gwarancja najwyższego komfortu podróży. Jako jedyny przewoźnik w Europie, na połączeniach zarówno krótkiego i dalekiego zasięgu LOT oferuje aż 3 klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Economy Class i LOT Economy Class, z których każda spełnia indywidualne wymagania naszych pasażerów. Ponadto, LOT dysponuje również jedną z najmłodszych flot w Europie, a wszystkie rejsy dalekodystansowe wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata – Boeingami 787 Dreamliner.

LOT intensywnie się rozwija – dzięki stale poszerzanej od początku roku ofercie połączeń, pasażerowie już dziś mogą planować podróż w blisko 21 nowych, niezwykłych kierunkach podróży jakie LOT ogłosił w 2017 roku, w tym do Oslo, Berlina czy Los Angeles. Pierwszy Dreamliner LOT-u z Warszawy do Singapuru wystartuje już 15 maja 2018r.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży tj. na www.lot.com, za pośrednictwem LOT Contact Centre, LOT Travel i u agentów.

Źródło: Biuro Prasowe PLL LOT

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.