Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, oferuje członkom WIZZ Discount Club wyjątkową szansę wcześniejszego świętowania Walentynek uruchamiając promocję – 20% zniżki na wszystkie loty zarezerwowane dzisiaj, 8 lutego.

LOVE WIZZ IN THE AIR!

To doskonała okazja, aby upolować okazję, skorzystać z cen zaczynających się już od 39 złotych** i odkryć jedno z wielu romantycznych kierunków z siatki Wizz Air.

Warto odwiedzić dom Afrodyty, greckiej bogini miłości, w Atenach, podziwiać rzadkie gatunki zwierząt w Islandii, spacerować po urokliwych ulicach Bari lub popijać koktajle w przesiąkniętej słońcem Larnace na Cyprze.

Nie jesteś pewien dokąd się wybrać? Odwiedź stronę Wizz Air i przetestuj nowe narzędzie – Plan wyjazdu. Wystarczy podać kilka kluczowych informacji dotyczących podróży, a WIZZ zajmie się resztą oferując szeroki wybór spośród 164 miejsc w 30 krajach w siatce połączeń WIZZ z Polski!

*20% zniżka dotyczy cen w ramach członkostwa w WIZZ Discount Club zawierających podatki i opłaty obowiązkowe ale bez opłaty administracyjnej. Promocja obowiązuje 8 lutego od 0:00 do 23.59 CET. Ograniczony jest termin podróży: powinna się zakończyć do 31 maja 2018 roku. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub przez aplikację mobilną WIZZ.

** cena biletu w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi.

*** Więcej informacji o WIZZ Discount Club: https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/uslugi-wizz/wizz-discount-club#/

Źródło: apriori-communications.com