Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, wspólnie z radiem RMF FM organizuje konkurs “Który z kierunków jest Twoim wymarzonym i dlaczego?” 

Szukasz nowych możliwości podróżowania? Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Sprawdź stronę https://www.rmf.fm/r/wizzair.html i wybierz z listy swoje ulubione miasto! Opowiedz nam swoją historię i graj o voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na przelot liniami lotniczymi Wizz Air.* Dodatkowo w finale antenowym będziesz mógł podwoić tę nagrodę! Słuchaj programu „Byle do piątku” do 18 stycznia. 

Bari i Katania z Krakowa, Podgorica z Katowic i z Warszawy, a może bajeczne Tromso lub Rejkiawik na dalekiej północy? Te wyjątkowe miejsca z siatki połączeń WIZZ i wiele więcej: Turku, Kijów, Sztokholm inspirują do tworzenia niesamowitych opowieści. Na tych, którzy marzą o słońcu i plaży czekają Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Teneryfa), Alghero, Split lub Korfu.

Słuchaj radia RMF FM do 18 stycznia i wygrywaj vouchery WIZZ o wartości 200 euro!

W 2019 roku Wizz Air ma w sumie ponad 11 milionów miejsc sprzedaży i oferuje 166 usług do iz Polski, ponieważ ma na celu stworzenie polskim podróżnikom i ich gościom większych możliwości korzystania z tanich połączeń i niezapomnianych przeżyć.

Źródło: apriori-communications.com