Wizz Air, najszybciej rozwijająca się niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj wielką jednodniową 20%* obniżkę cen biletów na wybrane połączenia z i do Polski. Promocja obowiązuje na bilety zakupione 24 stycznia. Wszyscy pasażerowie, którzy zarezerwują loty do każdego ze 164 miejsc do 30 krajów z polskiej siatki połączeń Wizz Air będą mogli skorzystać z 20% zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami. 

 

Ceny lotów na wybranych trasach z 20% zniżką zaczynają się już od 39 złotych** i są dostępne dla wszystkich klientów WIZZ. Promocja obowiązuje od 00:00 czasu środkowoeuropejskiego 24 stycznia do 23:59, 24 stycznia 2018 roku. Rezerwacji można dokonywać przez stronę internetową www.wizzair.com oraz aplikację mobilną WIZZ.

W wyjątkowej ofercie WIZZ znajduje się wiele atrakcyjnych kierunków takich jak: Barcelona, Neapol, Rejkiawik, Lizbona, Malta czy Tromso. Dla osób planujących wakacje w sezonie zimowym, gdy w Polsce brakuje słońca, Wizz Air przygotował szeroki wybór ciepłych przez cały rok kierunków, np. Dubaj, Marrakesz, Agadir lub Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa i Fuerteventura).

Źródło: apriori-communications.com