Wizz Air, najbardziej zielona linia lotnicza w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, wprowadza nową usługę “Automatyczna odprawa”, umożliwiającą klientom pobranie kart pokładowych 50 godzin przed lotem. Ten innowacyjny produkt powstał z myślą o tych, którzy chcą zarezerwować bilety nie martwiąc się o karty pokładowe.

System rezerwacji odprawia pasażerów 50 godzin przed odlotem, automatycznie przydzielając miejscei wysyłając karty pokładowe pocztą elektroniczną do klienta. Usługa może być dodana podczas rezerwacji, podczas korzystania z “blokady ceny”, oraz na stronie planu podróży pasażera. Automatyczna odprawa jest częścią pakietu WIZZ Plus, ale może również być dodana do Wizz Flex, odprawy na lotnisku, Elastycznego towarzysza podróży oraz usługi Wizz Priority. Cena usługi „Automatyczna odprawa” dla jednego pasażera podczas jednego lotu jest dostępna już od 7 złotych. Więcej informacji o produkcie oraz warunki korzystania znajdują się pod adresem: https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/uslugi-wizz/automatyczna-odprawa  

Wizz Air nieustannie doskonali swoje usługi, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby pasażerów i usprawniać proces rezerwacji. Automatyczna odprawa staje się częścią rozwijającej się oferty produktów WIZZ. Szczegółowe informacje o produktach są dostępne na stronie wizzair.com.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedział: – Z radością ogłaszamy dodanie kolejnej innowacyjnej usługi do naszej stale rozwijającej się oferty. Czas ma ogromne znaczenie podczas planowania podróży zarówno biznesowych, jak i turystycznych. Z naszą Automatyczną Odprawą klienci mogą skupić się na tym, co dla nich naprawdę ważne – oszczędzają cenny czas, nie muszą sami dokonywać odprawy oraz pobierać kart pokładowych. Stale monitorujemy oczekiwania klientów i tworzymy produkty dostosowane do ich potrzeb.

Źródło: A PRiori Communications