Wizz Air, wiodący niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej i najbardziej zielona linia lotnicza w Europie * ogłasza dzisiaj wielką jednodniową 20%** obniżkę cen biletów na wszystkie loty. Promocja obowiązuje na bilety zakupione 15 czerwca 2020r. dla członków Wizz Discount Club. Wszyscy, którzy zarezerwują loty do wybranego z miejsc w siatce połączeń Wizz Air będą mogli skorzystać z 20% zniżki i cieszyć się jeszcze niższymi cenami biletów.

Ceny lotów na trasach z 20% zniżką są dostępne dla członków Discount Club. Promocja obowiązuje od 00:00 do 23:59 czasu środkowoeuropejskiego 15 czerwca 2020 roku. Rezerwacji można dokonywać przez stronę internetową www.wizzair.com oraz aplikację mobilną WIZZ.

W wyjątkowej ofercie WIZZ znajduje się wiele atrakcyjnych kierunków takich jak: Kutaisi w Gruzji, Malta, Rejkiawik (Islandia), Kijów (Ukraina), Tromso (Norwegia), Wiedeń, Split w Chorwacji, Burgas w Bułgarii, Larnaka na Cyprze i wiele innych.

* Emisje dwutlenku węgla Wizz Air były najniższe wśród europejskich linii lotniczych w ciągu ostatnich 12 miesięcy do kwietnia 2020 r. (57,2 g / km / pasażera)

** cena biletu w jedną stronę, włącznie z opłatą administracyjną oraz innymi opłatami obowiązkowymi. Zawiera jeden bagaż podręczny (max: 40x30x20cm). Walizka na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego wymaga dodatkowych opłat. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej WIZZ. Zniżka 20% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka 20% dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży. Ze zniżki można skorzystać tylko wtedy, gdy rezerwacją objęty jest również członek WIZZ Discount Club. Promocja obowiązuje 15 czerwca od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego. Okres podróży jest nieograniczony. Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ. Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych.

Źródło: A PRiori Communications